Martimo.pl to miejsce gdzie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do swojego salonu kosmetycznego, fryzjerskiego, gabinetu SPA czy placówki medycznej.
Chcesz zmienić wygląd swojego salonu ? Poprawić jakość usług w swoim gabinecie ? A może rozszerzyć zakres wykonywanych zabiegów ? Lub dopiero chcesz zacząć działalność w tej branży i potrzebujesz pomocy od podstaw ?
Pomożemy Ci osiągnąć upragniony cel.
Posiadamy bogatą ofertę produktów od mebli poprzez proste urządzenia kosmetyczne, aż po wielofunkcyjne kombajny. Fotele kosmetyczne, fotele fryzjerskie, łóżka do masażu, meble do poczekalni, wszelkiego rodzaju urządzenia kosmetyczne i fryzjerskie to tylko część naszego asortymentu.
Współpracujemy bezpośrednio z dystrybutorami i producentami, dzięki temu możemy oferować wszystkie produkty najlepszej jakości w najniższych cenach.

Nasi specjaliści, mogą Ci również pomóc w stworzeniu od podstaw prestiżowego, nowoczesnego wnętrza lokalu, w opraciu o produktu z naszej oferty. Stworzymy realistyczne wizualizacje, zaprojektujemy wnętrze Twoich marzeń. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualany, tak aby sprostać nawet największym oczekiwaniom naszych Klientów.

Istotną dla nas kwestią jest zapewnienie wysokiego standardu kompleksowej obsługi klienta.
Jesteśmy profesjonalni, rzetelni, naszym priorytetem jest zadowolony klient, dlatego możesz nam zaufać.

regulamin sklepu internetowego